Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO polimerbetonis


Sudėtis

Didžiają dalį ACO polimerbetonio sudėties sudaro natūralios mineralinės medžiagos, tokios kaip kvarcas, bazaltas ir granitas. Šimėlio ir žvirgždo pavidalo medžiagos surišamos sintetine derva. Ypatinga medžiagos sudėtis ir moderni gamybos technologija ACO polimerbetoniui suteikia ypatingas savybes:

  • Lenkiamasis stipris: >22 N/mm2
  • Gniuždomasis stipris: >90 N/mm2
  • Elastingumo modulis: >~25 kN/mm2
  • Tankis: 2,1-2,3 g/cm3
  • Vandens įgeriamumas: 0 mm
  • Cheminis atsparumasL aukštas
  • Paviršiaus šiurkštumas: ~25 µm

Konstrukcijos svoris

Polimerbetonio tankis yra sąlyginai mažas, todėl to paties stiprio polimerbetoniniai gaminiai yra lengvesni už betoninius.

Vandens įgeriamumas

Vandens prasiskverbimo gylis į polimerbetonį yra lygus 0 - polimerbetonis nelaidus vandeniui.

Lygus paviršius

Polimerbetonio paviršius yra lygus, tačiau neslidus. Dėl šios priežasties polimerbetoniniai gaminiai praktiškai neįgeria vandens ir yra lengvai valomi.

Cheminis atsarumas

Polimerbetonis yra atsparus agresyvių medžiagų poveikiui, todėl ir nepalankiomis sąlygomis gali būti naudojamas be padengimo. Su polimerbetonio atsparumu įvairioms cheminėms medžiagoms galite susipažinti skiltyje Medžiagų cheminis atsparumas.

Tvarumas

Polimerbetonis yra patvari medžiaga, todėl polimerbetoniniai gaminiai naudojami ilgai, be to, gali būti perdirbtas ir panaudotas gamybos procesuose. Vokietijos vandens ūkio tarnyba ACO polimerbetoniui suteikė atliekų kodą 31409, pagal kurį polimerbetonis traktuojamas kaip statybinė atlieka.

Vandens įgeriamumas

Gniuždomasis stipris

Polimerbetonio cheminis atsparumas

Lenkamasis stipris

Paviršiaus šiurkštumas