Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Duomenų apsaugos deklaracija

Džiaugiamės, kad apsilankėte mūsų tinklapyje. Žemiau pateikta informacija apie Jūsų duomenų apdorojimą pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) 13 str., su kuria norėtumėme Jus supažindinti.


Duomenų valdytojas

Atsakinga už žemiau pateiktą duomenų apdorojimą (duomenų valdytojas) yra įmonė, kurios rekvizitai nurodyti kontaktiniuose duomenyse.

ACO Nordic, UAB

Lukiškių g. 5-302
01108 Vilnius
Tel. +370 521 24898
info(at)aco.lt


Naudojimo duomenys

Jei apsilankysite mūsų svetainėse, mūsų tinklapio serverio žurnale statistiniais tikslais bus laikinai įvertinti vadinamieji naudojimo duomenys, siekiant gerinti mūsų svetainių kokybę. Šiuos duomenis sudaro:

  • užklausto turinio pavadinimas ir adresas,
  • užklausos data ir laikas,
  • persiųstų duomenų kiekis,
  • prieigos statusas (turinys persiųstas, turinys nerastas),
  • naudotos interneto naršyklės ir ir operacinės sistemos aprašymas,
  • persiuntimo nuoroda, kuri parodo, iš kokio puslapio patekote į mūsų tinklapį,
  • užklausą siunčiančio kompiuterio IP adresas, kuris yra taip sutrumpintas, kad neįmanoma nustatyti asmeninės nuorodos.

Nurodyti žurnalo duomenys įvertinami tik anonimiškai.


IP adreso saugojimas saugumo tikslais

Be to, septynias dienas saugome visą iš Jūsų interneto naršyklės persiųstą IP adresą griežtai šiais tikslais: siekdami turėti galimybę aptikti, susidomėjimą mūsų tinklapiu ir apriboti bei panaikinti mūsų svetainių atakas. Po šio laikotarpio mes ištriname Jūsų IP adresą arba padarome jį anonimišku. Šie veiksmai remiasi BDAR 6 str. 1 pastr. 1f p.


Duomenų saugumas

Siekiant kuo geriau apsaugoti duomenis nuo nepageidaujamos prieigos, taikome technines ir organizacines priemones. Mūsų svetainėse naudojame šifravimo procedūrą. Jūsų duomenys perkeliami internetu iš Jūsų kompiuterio į mūsų serverį ir atgal, naudojant TLS šifravimą. Dažniausiai Jūs galite tai atpažinti pagal Jūsų interneto naršyklės statuso eilutėje esantį spynos simbolį ir adreso eilutės pradžią: https://.


Reikalingi slapukai

Mūsų svetainėse naudojame slapukus (cookies), kurie yra privalomi, naudojant mūsų svetaines.

Slapukai - tai maži tekstiniai failai, kurie gali būti išsaugomi ir nuskaitomi Jūsų galutiniame įrenginyje. Jie skirstomi į sezoninius slapukus, kurie yra ištrinami, kai tik uždarote naršyklę, ir nuolatinius slapukus, kurie išsaugomi ir pasibaigus sesijai.

Naudojame šiuos slapukus ne analizės, stebėjimo ar reklamos tikslais.Naudojame šiuos slapukus ne analizės, stebėjimo ar reklamos tikslais.

Šių slapukų dalis turi informacijos, reikalingos tik tam tikriems nustatymams ir nėra personalizuoti. Slapukų taip pat gali prireikti, norint padėti naudotojams, užtikrinti saugumą ir palaikyti tinklapį.

Naudojame šiuos slapukus, remdamiesi BDAR 6 str. 1 pastr. 1f p.

Galite taip nustatyti savo naršyklę, kad ji Jus informuos apie slapukų patalpinimą. Tokiu būdu slapukų naudojimas Jums bus skaidrus. Be to, padarius atitinkamus naršyklės nustatymus, bet kada galite panaikinti slapukus ir išvengti naujų slapukų naudojimo. Prašome atsižvelgti į tai, kad tokiu atveju mūsų svetainės gali būti nerodomos ir bus neįmanoma techniškai pasinaudoti kai kuriomis funkcijomis.


Naudotojų matavimas

Siekdami pritaikyti savo svetaines Jūsų poreikiams, naudojame žiniatinklio analizės įrankius. Tai sukuria naudojimo profilius pagal pseudonimus. Tam Jūsų galutiniame įrenginyje išsaugomi ir mūsų nuskaitomi nuolatiniai slapukai. Be to, įmanoma, kad atšauksime Jūsų naršyklės ar galutinio įrenginio atpažinimo parametrus (pvz., vadinamąjį naršyklės piršto atspaudą arba Jūsų nesutrumpintą IP adresą). Tokiu būdu sugebame atpažinti grįžtančius lankytojus ir juos paskaičiuoti.

Be to, matuodami lankytojus, naudojame šias funkcijas:

  • Nepersonalizuotus duomenis praturtiname kitais duomenimis, kuriuos mums suteikia trečiųjų šalių tiekėjai. Tokiu būdu sugebame įrašyti mūsų lankytojų demografines charakteristikas, pvz., teiginius apie amžių, lytį ir gyvenamąją vietą.
  • Naudojame atpažinimo metodą, kuris mums leidžia fiksuoti ir vėliau įvertinti mūsų lankytojų pelės žymeklio judėjimą.

Failai apdorojami, remiantis Jūsų sutikimu, pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą bei Vaizdo ir garso informacijos priemonių įstatymo 15 § 3 pastr. 1 p., jei suteikėte mums sutikimą, naudojant mūsų antraštę.

Kokius trečiųjų šalių tiekėjus naudojame?

Žemiau išvardiname trečiųjų šalių tiekėjus, su kuriais bendradarbiaujame lankytojų matavimo srityje. Jei duomenys šiame kontekste tvarkomi už ES arba EEE ribų, prašome atsižvelgti į tai, kad yra rizika, jog oficialios institucijos saugumo ir kontrolės tikslais gaus prieigą prie šių duomenų, nepranešdami Jums apie tai arba pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėjus nesaugiose trečiosiose šalyse ir Jūs suteikiate sutikimą, trečioji šalis apie tai informuojama, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

TiekėjasDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
Google
Ireland
Limited
Tvarkymas ES/EEE vidujeJei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą
Google
LLC
(JAV)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą

Trečiųjų tiekėjų stebėjimo technologijos reklamos tikslais

Naudojame visus įrenginius apimančias technologijas, siekiant, kad remiantis Jūsų apsilankymu mūsų svetainėse, Jums būtų rodoma tikslinga reklama kitose interneto tinklapiuose, o mes galėtumėme atpažinti, koks buvo reklamos priemonių veiksmingumas.

Failai apdorojami, remiantis Jūsų sutikimu, pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą bei Vaizdo ir garso informacijos priemonių įstatymo 15 § 3 pastr. 1 p., jei suteikėte mums sutikimą, naudojant mūsų antraštę. Jūsų sutikimas yra savanoriškas ir gali būti bet kada atšauktas.

Kaip veikia stebėjimas?

Kai apsilankote mūsų svetainėse, yra galimybė, kad tretieji tiekėjai atšauks Jūsų naršyklės ar Jūsų galutinio įrenginio atpažinimo parametrus (pvz., vadinamąjį piršto atspaudą), įvertins Jūsų IP adresą, išsaugos ir nuskaitys Jūsų atpažinimo funkcijas (pvz., slapukus) Jūsų galutiniame įrenginyje arba gaus prieigą prie individualių stebėjimo taškų.

Tretieji tiekėjai gali naudoti atskirus parametrus, kad galėtų atpažinti Jūsų galutinį įrenginį kitose interneto svetainėse. Galime pavesti atitinkamiems tretiesiems tiekėjams įjungti reklamą, kuri orientuojasi į pas mus aplankytus tinklapius.

Ką reiškia visus įrenginius apimantis stebėjimas?

Jei registruojatės su savo naudotojo duomenimis pas trečiąjį tiekėją, gali būti siejami vienas su kitu atitinkami skirtingų naršyklių atpažinimo parametrai ir galutiniai įrenginiai. Pvz., jei trečiasis tiekėjas sukūrė nuosavą parametrą Jūsų naudojamam nešiojamajam kompiuteriui, stacionariam kompiuteriui arba Jūsų naudojamam išmaniajam telefonui arba planšetiniam kompiuteriui, šie atskiri parametrai gali būti priskirti vienas kitam, jei su savo registracijos duomenimis naudojatės trečiojo tiekėjo paslaugomis. Tokiu būdu trečiasis tiekėjas gali tikslingai valdyti mūsų reklamines kampanijas per skirtingus įrenginius.

Kokius trečiųjų šalių tiekėjus naudojame?

Žemiau išvardinsime Jums trečiuosius tiekėjus, su kuriais bendradarbiaujame reklamos tikslais. Jei duomenys šiame kontekste tvarkomi už ES arba EEE ribų, prašome atsižvelgti į tai, kad yra rizika, jog oficialios institucijos saugumo ir kontrolės tikslais gaus prieigą prie šių duomenų, nepranešdami Jums apie tai arba pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėjus nesaugiose trečiosiose šalyse ir Jūs suteikiate sutikimą, trečioji šalis apie tai informuojama, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

TiekėjasDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
Google
LLC
(JAV)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą

Kontaktų forma

Galite su mumis susisiekti, užpildę kontaktų formą. Naudojant mūsų kontaktų formą, pirmiausia reikia nurodyti duomenis laukeliuose, kurie yra pažymėti kaip privalomi.

Šiuos duomenis naudojame, remiantis BDAR 6 str. 1 pastr. 1f punktu, kad atsakytumėme į Jūsų užklausą.

Be to, galite patys spręsti, ar norite pranešti kitus duomenis. Šie duomenys suteikiami savanoriškai ir nėra privalomi, norint užmegzti kontaktą. Jūsų savanoriškai suteiktus duomenis tvarkome, remdamiesi Jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą.

Jūsų duomenys apdorojami, tik siekiant atsakyti į Jūsų užklausą. Ištriname Jūsų duomenis, kai tik jie tampa nebereikalingi ir netaikytini teisiniai įsipareigojimai juos saugoti.

Kol Jūsų kontaktų formoje pateikti duomenys yra tvarkomi pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1f punktą, Jūs bet kada galite pareikšti prieštaravimą jų tvarkymui. Be to, bet kada galite atšaukti savo sutikimą tvarkyti savanoriškai suteiktus duomenis. Norėdami tai padaryti, prašome parašyti el. laišką kontaktiniuose duomenyse nurodytu el. pašto adresu.


Socialinis papildinys

Mes leidžiame Jums naudotis socialiniais papildiniais. Tačiau duomenų apsaugos sumetimais naudojame mūsų turimus socialinius papildinius tik neaktyvuota forma. Kai lankotės mūsų svetainėse, jokie duomenys iš čia nėra perduodami socialinės žiniasklaidos tarnyboms.

Tačiau Jūs turite galimybę aktyvuoti ir naudoti su mūsų svetainėmis susijusius socialinius papildinius. Tam naudojame sprendinį, kuris leidžia pirmame etape pateikti mūsų interneto serveryje visus duomenis ir funkcijas, kurių reikia socialiniam papildiniui atvaizduoti. Tik jei nuspręsite aktyvuoti tam tikrą socialinį papildinį ir paspausite atitinkamą užsklandą arba simbolį, antrame etape atsiras ryšis tarp Jūsų naršyklės ir atitinkamos socialinės žiniasklaidos tarnybos operatoriaus serverio.

Jums aktyvavus papildinį, socialinės žiniasklaidos tarnyba pirmiausia gauna Jūsų IP adresą bei sužino apie Jūsų apsilankymą mūsų svetainėse. Tai vyksta, nepriklausomai nuo to, ar turite paskyrą atitinkamoje socialinės žiniasklaidos tarnyboje. Jei esate prisijungęs, duomenys gali būti tiesiogiai priskirti socialinės žiniasklaidos profiliui.

Bendrai negalime įtakoti, ar po aktyvavimo atitinkama socialinės žiniasklaidos tarnyba tvarko asmens duomenis ir kokia apimtimi ji tai daro. Tačiau visai tikėtina, kad socialinės žiniasklaidos tarnyba sukuria iš Jūsų duomenų naudojimo profilius ir juos panaudoja personalizuotos reklamos tikslais. Be to, Jūsų duomenys naudojami tam, kad informuotų kitus socialinės žiniasklaidos tarnybos naudotojus apie Jūsų veiksmus mūsų svetainėse.

Patalpinimas vyksta, remiantis Jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą bei Vaizdo ir garso informacijos priemonių įstatymo 15 § 3 pastr. 1 p., jei suteikėte savo sutikimą, paspaudę užsklandą. Prašome atsižvelgti į tai, kad daugelio socialinių papildinių patalpinimas gali sukelti tai, jog Jūsų duomenys bus tvarkomi už EU/EEE ribų. Kai kuriose šalyse yra rizika, kad tam tikros institucijos naudos Jūsų duomenis saugumo ir kontrolės tikslais, neinformuojant Jus apie tai arba gali pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėją nesaugiose trečiosiose šalyse ir gauname Jūsų sutikimą, persiuntimas vyksta į nesaugią trečiąją šalį, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

Jei nebenorite, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi aktyvuoto socialinio papildinio, galite išvengti jų tvarkymo ateityje, nebespaudžiant atitinkamo socialinio papildinio užsklandos arba simbolio.

TiekėjasDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
InstagramNėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą
LinkedInNėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą
FlickrNėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą
Facebook
(JAV ir/arba
Airija)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą
Twitter
(JAV)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei norite atšaukti savo sutikimą, prašome
paspausti čia ir naudojant mūsų antraštę,
padarykite atitinkamą nustatymą

Patalpinti vaizdo įrašai

Savo svetainėse patalpiname vaizdo įrašus, kurie yra saugomi ne mūsų serveriuose. Tokiu būdu mūsų svetainių su jose patalpintais vaizdo įrašais užklausa nereiškia, kad automatiškai bus pakrautas trečiojo tiekėjo turinys, pirmame etape rodome tik lokaliai išsaugotų vaizdo įrašų užsklandas. Trečiasis tiekėjas dėl to negauna jokios informacijos.

Tik paspaudus užsklandą, pasikraunami trečiųjų tiekėjų turiniai. Dėl to trečiasis tiekėjas gauna informaciją apie tai, kad pasikrovėte mūsų tinklapį ir su tuo susijusius, techniškai reikalingus naudojimo duomenis. Be to, tada trečiasis tiekėjas turi galimybę įdiegti stebėjimo technologijas. Tolimesnio duomenų tvarkymo iš trečiojo tiekėjo pusės įtakoti negalime. Paspaudę užsklandą, suteikiate mums sutikimą, pasikrauti trečiojo tiekėjo turinį.

Patalpinimas vyksta, remiantis Jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą, jei suteikėte savo sutikimą, paspaudę užsklandą. Prašome atsižvelgti į tai, kad daugelio vaizdo įrašų patalpinimas gali sukelti tai, jog Jūsų duomenys bus tvarkomi už EU/EEE ribų. Kai kuriose šalyse yra rizika, kad tam tikros institucijos naudos Jūsų duomenis saugumo ir kontrolės tikslais, neinformuojant Jus apie tai arba gali pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėją nesaugiose trečiosiose šalyse ir gauname Jūsų sutikimą, persiuntimas vyksta į nesaugią trečiąją šalį, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

TiekėjasDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
YouTube /
Google
(JAV)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei paspaudėte užsklandą, iškart pasikrauna
trečiojo tiekėjo turinys. Jei nenorite tokio
pasikrovimo kituose tinklapiuose, prašome
nebespausti užsklandų

Naujienlaiškių užsisakymas ir siuntimas

Mūsų interneto svetainėje galite užsisakyti naujienlaiškius. Prašome įsidėmėti, kad norint užsisakyti naujienlaiškius, mums reikia tam tikrų duomenų (mažiausiai Jūsų el. pašto adreso).

Naujienlaiškiai siunčiami tik tada, kai tam suteikiate mums aiškų sutikimą pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą. Po atlikto užsisakymo mūsų svetainėje gaunate mūsų patvirtinimo el. laišką į Jūsų nurodytą el. pašto adresą (vadinamąjį Double Opt-In - naujienlaiškių gavimo registracijos patvirtinimą) Bet kuriuo metu galite atšaukti sutikimą. Paprasta galimybė atšaukti naujienlaiškių užsisakymą yra paspausti nuorodą, esančią kiekviename mūsų naujienlaiškyje.

Naujienlaiškių užsisakymo ribose, be jau minėtų duomenų, saugome kitus duomenis, jei jų reikia, kad galėtumėme įrodyti, jog buvote užsisakę mūsų naujienlaiškių siuntimą. Tai gali apimti viso IP adreso naujienlaiškių užsisakymo momentu išsaugojimą ir naujienlaiškio patvirtinimą, taip pat mūsų išsiųsto patvirtinimo kopijos išsaugojimą. Atitinkamas duomenų tvarkymas vykdomas, remiantis BDAR 6 str. 1 pastr. 1f punktu ir vadovaujantis susidomėjimu tuo, kad teisėtai siunčiant naujienlaiškius, galėtumėme sudaryti ataskaitas.


Kartografinės tarnybos

Mūsų svetainėse patalpiname kartografines tarnybas, kurios nėra saugomos mūsų serveriuose. Tokiu būdu mūsų svetainių su jose patalpintomis kartografinėmis tarnybomis užklausa nereiškia, kad automatiškai bus pakrautas trečiojo tiekėjo turinys, pirmame etape rodome tik lokaliai išsaugotų kortų užsklandas. Trečiasis tiekėjas dėl to negauna jokios informacijos.

Tik paspaudus užsklandą, pasikraunami trečiųjų tiekėjų turiniai. Dėl to trečiasis tiekėjas gauna informaciją apie tai, kad pasikrovėte mūsų tinklapį ir su tuo susijusius, techniškai reikalingus naudojimo duomenis. Tolimesnio duomenų tvarkymo iš trečiojo tiekėjo pusės įtakoti negalime. Paspaudę užsklandą, suteikiate mums sutikimą, pasikrauti trečiojo tiekėjo turinį.

Patalpinimas vyksta, remiantis Jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą bei Vaizdo ir garso informacijos priemonių įstatymo 15 § 3 pastr. 1 p., jei prieš tai suteikėte mums sutikimą, paspaudę mūsų antraštę.

Prašome atsižvelgti į tai, kad daugelio kartografinių tarnybų patalpinimas gali sukelti tai, jog Jūsų duomenys bus tvarkomi už EU/EEE ribų. Kai kuriose šalyse yra rizika, kad tam tikros institucijos naudos Jūsų duomenis saugumo ir kontrolės tikslais, neinformuojant Jus apie tai arba gali pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėją nesaugiose trečiosiose šalyse ir gauname Jūsų sutikimą, persiuntimas vyksta į nesaugią trečiąją šalį, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

TiekėjasDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
Google
LLC
(JAV)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei paspaudėte užsklandą, iškart pasikrauna
trečiojo tiekėjo turinys. Jei nenorite tokio
pasikrovimo kituose tinklapiuose, prašome
nebespausti užsklandų

Kitų trečiųjų techninių turinių ir funkcijų įtraukimas

Mūsų svetainėse naudojame žemiau išvardintas trečiųjų tiekėjų technines funkcijas ir turinį. Mūsų svetainių užklausa sukelia trečiųjų tiekėjų, pateikiančių funkcijas ir turinį, tokio turinio pasikrovimą. Dėl to trečiasis tiekėjas gauna informaciją apie tai, kad pasikrovėte mūsų tinklapį ir su tuo susijusius, techniškai reikalingus naudojimo duomenis.

Tolimesnio duomenų tvarkymo iš trečiojo tiekėjo pusės įtakoti negalime.

Duomenų tvarkymas vyksta, remiantis Jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 pastr. 1a punktą, jei prieš tai suteikėte mums sutikimą, paspaudę mūsų antraštę.

Prašome atsižvelgti į tai, kad trečiųjų tiekėjų turinio ir funkcijų panaudojimas gali sukelti tai, jog Jūsų duomenys bus tvarkomi už EU/EEE ribų. Kai kuriose šalyse yra rizika, kad tam tikros institucijos naudos Jūsų duomenis saugumo ir kontrolės tikslais, neinformuojant Jus apie tai arba gali pateikti apeliacinį skundą. Jei naudojame tiekėją nesaugiose trečiosiose šalyse ir gauname Jūsų sutikimą, persiuntimas vyksta į nesaugią trečiąją šalį, remiantis BDAR 49 str. 1 pastr. 1a punktu.

TiekėjasTechninė funkcija arba turinysDidžiausia saugojimo trukmėTinkamas duomenų apsaugos lygisSutikimo atšaukimas
Google
LLC
(JAV)
JQuery
(Java Script Bibliothek)
Nėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei nesutinkate su duomenų tvarkymu,
prašome nesinaudoti mūsų tinklapiu
Google
LLC
(JAV)
Google FontsNėra tinkamo duomenų apsaugos lygio.
Persiuntimas veksta, remiantis BDAR 49 str.
1 pastraipos 1a punktu
Jei nesutinkate su duomenų tvarkymu,
prašome nesinaudoti mūsų tinklapiu

Saugojimo trukmė

Jei atskirai neinformavome dėl saugojimo trukmės, tai reiškia, kad ištriname asmens duomenis, kai jie tampa nebereikalingi aukščiau nurodytiems apdorojimo tikslams ir nėra jokių įstatymų reikalavimų, pagal kuriuos turėtumėme neištrinti ir saugoti šiuos duomenis.


Kiti užsakymų tvarkytojai

Remiantis BDAR 28 str., apdorodami Jūsų užsakymus, perduodame Jūsų duomenis kitiems paslaugų tiekėjams, kurie padeda mums eksploatuoti mūsų svetaines ir vykdyti su tuo susijusius procesus. Pvz., prieglobos paslaugų tiekėjams. Mūsų paslaugų tiekėjai griežtai laikosi mūsų nurodymų ir turi atitinkamų įsipareigojimų pagal sutartis.

Žemiau nurodysime Jums užsakymų tvarkytojus, su kuriais bendradarbiaujame, jei to dar nepadarėme ankstesniame Duomenų apsaugos deklaracijos tekste. Jei šiame kontekste duomenys bus persiunčiami už ES arba EEE ribų, užtikrinsime atitinkamą duomenų apsaugos lygį.

Užsakymų tvarkytojaiTikslasTinkamas duomenų apsaugos lygis
Tiekėjų pavyzdžiai
(Vokietija)
Svetainių priegloba ir palaikymas
Tvarkymas tik ES/EEE erdvėje

Jūsų kaip duomenų subjekto teisės

Tvarkant Jūsų asmens duomenis, BDAR užtikrina tam tikras Jūsų kaip duomenų subjekto teises:

Teisę į informaciją (BDAR 15 str.)

Jūs turite teisę gauti patvirtinimą, ar su Jumis susiję asmens duomenys yra tvarkomi; ir jei taip, Jūs turite teisę susipažinti su tokiais asmens duomenimis ir BDAR 15 straipsnyje detaliai išdėstyta informacija.

Teisę į taisymą (BDAR 16 str.)

Jūs turite teisę reikalauti nedelsiant ištaisyti su Jumis susijusius neteisingus asmens duomenis arba būtų papildyti neišsamius duomenis.

Teisė į ištrynimą (BDAR 17 str.)

Jūs turite teisę reikalauti nedelsiant ištrinti su Jumis susijusius asmens duomenis, jei yra viena iš BDAR 17 straipsnyje atskirai nurodytų priežasčių.

Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą (BDAR 18 str.)

Jūs turite teisę reikalauti apriboti duomenų tvarkymą, kai yra viena š BDAR 18 straipsnyje nurodytų sąlygų, pvz., Jūs prieštaraujate duomenų tvarkymui duomenų valdytojo atliekamo tikrinimo laikotarpiu.

Teisė į duomenų perkeliamumą (BDAR 20 str.)

Tam tikrais atvejais, kurie atskirai išvardinti BDAR 20 straipsnyje, Jūs turite teisę gauti su Jumis susijusius asmens duomenis susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio nuskaitomu formatu bei reikalauti persiųsti šiuos duomenis trečiajam subjektui.

Teisė į atšaukimą (BDAR 7 str.)

Jei duomenys tvarkomi pagal Jūsų sutikimą, remiantis BDAR 7 str. 3 pastr. Jūs turite teisę bet kada atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Prašome atsižvelgti į tai, kad atšaukimas galioja tik ateičiai. Atšaukimas negalioja duomenų tvarkymui, kuris buvo vykdomas iki šio atšaukimo.

Teisė nesutikti (BDAR 21 str.)

Jei duomenys atkuriami dėl BDAR 6 str. 1 pastr. 1f punkte (duomenų tvarkymas, siekiant apsaugoti teisėtus interesus) arba BDAR 6 str. 1 pastr. 1e punkte (duomenų tvarkymas, siekiant apsaugoti viešuosius interesus arba vykdant viešosios valdžios funkcijas) nurodytos priežasties Jūs turite teisę dėl su Jūsų konkrečių atveju susijusių priežasčių pateikti prieštaravimą, kad būtų tvarkomi Jūsų duomenys. Tada mes nutraukiame asmens duomenų tvarkymą, išskyrus atvejus, kai įrodomas įtikinamųjų teisėtų priežasčių tvarkyti duomenis buvimas, kurios yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves, arba apdorojant duomenis siekiama pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus.

Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai (BDAR 77 str.)

Pagal BDAR 77 str. Jūs turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai, jeigu manote, kad su Jumis susijusių duomenų tvarkymas vykdomas pažeidžiant Duomenų apsaugos reglamento nuostatas. Skundas gali būti pateiktas visų pirma priežiūros institucijoje, esančioje valstybėje narėje, kurioje yra Jūsų nuolatinė buvimo (gyvenamoji) vieta, darbo vieta arba vieta, kurioje padarytas įtariamas pažeidimas.

Jūsų teisių įgyvendinimas

Jei aukščiau nebuvo aprašyta kitaip, norėdami įgyvendinti Jūsų kaip duomenų subjekto teises, kreipkitės į įmonę, kurios rekvizitai nurodyti kontaktiniuose duomenyse


Atsakingo už duomenų apsaugą asmens kontaktiniai duomenys

Mūsų išorinis duomenų apsaugos įgaliotinis visada pasiruošęs suteikti Jums su duomenų apsauga susijusią informaciją, su juo galite susisiekti šiais rekvizitais:

datenschutz nord GmbH

Konsul-Smidt-Straße 88
28217 Bremenas
Interneto tinklapis: www.datenschutz-nord-gruppe.de
El. paštas: office@datenschutz-nord.de

Jei kreipsitės į mūsų išorinį duomenų apsaugos įgaliotinį, prašome taip pat visada nurodyti atsakingą duomenų valdytoją, t.y. įmonę, kurios rekvizitai nurodyti kontaktiniuose duomenyse.