Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO - globali įmonė

UAB ACO Nordic yra dukterinė ACO Grupės įmonė. ACO grupė, įkurta 1946 m. Vokietijoje, yra sukaupusi didelę inžinerinių vandens surinkimo ir apdorojimo sistemų gamybos patirtį. ACO Grupė – tai decentralizuota organizacija, veikianti 45 šalyse ir turinti gamyklas 15 šalių. Visoje grupėje dirba daugiau nei 5000 darbuotojų.

Šeimos įmonė nuo 1780 m.

1780 m. kapitonas Ottas Friedrichas Ahlmannas nusprendė atsisveikinti su gyvenimu jūroje ir užsiimti prekyba geležies produktais. Taip viskas prasidėjo.

ACO priklauso Ahlmannų šeimai. Pagrindinė įmonės buveinė nuo 1946 m. yra įsikūrusi Biudelsdorfe. Nuo tada jau trečia Ahlmanų šeimos karta valdo įmonę. Šiuo metu ACO priklauso tėvui ir sūnui, Hansui-Juliui ir Iverui Ahlmannams.

ACO Lietuvoje

Lietuvoje ACO savo veiklą pradėjo 1996 m. Įmonės buveinė yra įsikūrusi Vilniuje, Lukiškių g. 5-302. Šiuo metu įmonėje dirba 13 darbuotojų.

Lietuvoje ACO platina paviršinio vandens surinkimo latakus ir trapus, naftos produktų bei riebalų atskirtuvus, ketinius šulinių liukus, vonios kambario trapus bei dušo latakus, batų valymosi įrangą ir daug kitų gaminių. Tikslingai investuodama į aplinkos apsaugą, kokybę bei greitą produktų tiekimą, ACO yra pirmaujanti inžinerinių vandens surinkimo ir apdorojimo sistemių platintoja.

Kontaktai