Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Šeimos įmonė nuo 1780 m.

1780 m. kapitonas Ottas Friedrichas Ahlmannas nusprendė atsisveikinti su gyvenimu jūroje ir užsiimti prekyba geležies produktais. Taip viskas prasidėjo.

ACO priklauso Ahlmannų šeimai. Pagrindinė įmonės buveinė nuo 1946 m. yra įsikūrusi Biudelsdorfe. Nuo tada jau trečia Ahlmanų šeimos karta valdo įmonę. Šiuo metu ACO priklauso tėvui ir sūnui, Hansui-Juliui ir Iverui Ahlmannams.

ACO Lietuvoje

Lietuvoje ACO savo veiklą pradėjo 1996 m. Įmonės buveinė yra įsikūrusi Vilniuje, Lukiškių g. 5-302. Šiuo metu įmonėje dirba 10 darbuotojų.

Lietuvoje ACO platina paviršinio vandens surinkimo latakus ir trapus, naftos produktų bei riebalų atskirtuvus, ketinius šulinių liukus, vonios kambario trapus bei dušo latakus, batų valymosi įrangą ir daug kitų gaminių. Tikslingai investuodama į aplinkos apsaugą, kokybę bei greitą produktų tiekimą, ACO yra pirmaujanti inžinerinių vandens surinkimo ir apdorojimo sistemių platintoja.

Kontaktai
ACO. we care for water

Footer

TOP

Apie ACO

Domitės ACO gaminiais? Reikalingi vandens surinkimo sprendimai ne tik šios dienos, bet ir ateities iššūkiams? Norite bendradarbiauti? Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų poreikius bei galimus sprendimus.

Platintojai

ACO siūlo vandens surinkimo sprendimus daugeliui sričių. Mūsų gaminius galite įsigyti per ACO produkcijos platintojus.

Kontaktinė informacija

ACO Nordic, UAB
Lukiškių g. 5-302, 01108 Vilnius
Tel.: +370 521 24898
El. p.: info@aco.lt