Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

ACO - šeimos verslas

1780 m. būrlaivio kapitonas Ottas Friedrichas Ahlmannas nusprendė atsisveikinti su jūra ir pradėti savo verslą. Gana greitai paaiškėjo, jog tai buvo protingas žingsnis: jo sūnūs ir anūkai tapo bankininkais ir didelės prekybos įmonės, užsiimančios prekyba metalo gaminiais Skandinavijos regione, savininkais. Ahlmannų šeimos komercinė veikla gana greitai sutelkiama į 1827 m Biudelsdorfe įkurtą geležies liejyklą. Ši geležies liejykla yra pirmoji Šlėzvigo-Holšteino pramoninė įmonė.

1931 m., netikėtai mirus vyrui, įmonei imasi vadovauti Kate Ahlmann (1890-1963). Nepaisydama iškylančių iššūkių, ji išplečia įmonės veiklą ir tampa viena žymiausių savo laikmečio verslininkių. Tarp visų jos pasiekimų galima paminėti tai, jog Kate Ahlmann buvo viena iš Vokietijos verslininkių asociacijos steigėjų ir pirmoji jos prezidentė.

1946 m. Jozefas-Severinas Ahlmannas (1924-2006) įkuria ACO - savo naują kompaniją. Jauniausias Juliaus ir Kate Ahlmannų sūnus pradeda gaminti betonines konstrukcijas ir langus. Pirmieji vandens surinkimo latakai išliejami 1960-1969 m., o 1970-1979 m. buvo pradėti gaminti polimerbetoniniai latakai ACO Drain®. Negana to, nuo 1970 m. ACO išsiplečia ir pradeda steigti įmones už Vokietijos ribų. 8-tuntojo dešimtmečio pradžioje Severinas Ahlmannas palaipsniui perleidžia įmonę savo sūnėnui Hansui-Juliui Ahlmannui, kurio vadovaujama ACO ženkliai išauga.

Nauja karta įsilieja į ACO šeimos verslą: ACO grupės dabartį ir ateitį reprezentuoja Hansas-Julius Ahlmannas ir jo sūnus Iveras Ahlmannas, kuris 2012 m. prisijungė prie ACO valdybos kaip vadovaujantis partneris. Iveras Ahlmanas prisiima atsakomybę už verslą ir prisideda prie ACO identiteto kūrimo.