Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Informacija apie BDAR ir slapukus
2018 gegužės 25 d.

„ACO Nordic“ saugo asmens integralumą, todėl, prieš įsigaliojant naujiems Europos teisės aktams dėl duomenų apsaugos, gegužės 25 d., sukūrėme vidaus procedūras, procesus ir dokumentus, susijusius su asmens duomenų tvarkymu.


ACO Nordic grupės privatumo politika
Mes gerbiame jūsų teises į privatumą. Šioje skiltyje paaiškinama ACO privatumo politika, susijusi su asmeninių duomenų rinkimu, naudojimu, perdavimu bei saugojimu. Ši privatumo politika atitinka Europos Sąjungos Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą (BDAR, angl., GDPR) ir yra taikoma „ACO Nordic” grupės ir grupės įmonių („ACO”, „mes”, „mus”) duomenų rinkimui ir naudojimui.

Tam tikromis aplinkybėmis mes galime suteikti jums papildomos informacijos apie jūsų asmeninių duomenų naudojimą, pavyzdžiui, konkretaus pasiūlymo ar paslaugos dalį. Kadangi reguliariai peržiūrime savo politiką ir praktiką, jūsų komentarai visada laukiami. Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu keisti savo privatumo politiką. Paskutinės privatumo politikos versijos data yra puslapio apačioje. Bet kuri nauja pakeista ar pakeista privatumo politika taikoma pagal audito datą. ACO privatumo politiką rasite dokumentų skiltyje.

Informacija apie slapukus
aco.lt mes naudojame slapukus statistikai rinkti, kad nuolat tobulintume vartotojo patirtį. Slapukas yra duomenų failas, laikinai saugomas jūsų standžiajame diske. Slapukus naudoja beveik visos svetainės, ir dažnai slapukai yra vienintelis būdas užtikrinti svetainės darbą tokį, koks yra numatytas.

Slapuke yra atsitiktinai sugeneruotas ID, leidžiantis atpažinti kompiuterį ir rinkti informaciją apie tai, kokie puslapiai buvo aplankyti ir funkcijos atliktos naršykle. Tačiau slapukai negali matyti, kas esate, kaip vadinatės ar kur gyvenate. Jie taip pat negali skleisti kompiuterinių virusų ar kito kenkėjiško kodo.

Slapukai statistikos tikslais
aco.lt statistiniams duomenims rinkti ir vartotojo elgesiui svetainėje nustatyti naudoja „Google Analytics“. Surinkta informacija naudojama suprasti, ko mūsų svetainės vartotojai ieško ir kaip geriausiai pateikti atitinkamą informaciją. Norime atkreipti dėmesį, jog šiuo būdu surinkti duomenys neleidžia nustatyti individualaus vartotojo.

Slapukų atmetimas ir ištrynimas
Jūs visada galite atmesti slapukus savo kompiuteryje keisdami naršyklės nustatymus. Kur rasti nustatymus, priklauso nuo naudojamos naršyklės. Tačiau atminkite, kad jei atsisakysite slapukų, yra daug funkcijų ir paslaugų, kurių negalėsite naudoti, nes jos reikalauja, kad svetainė prisimintų jūsų pasirinkimus. Visos naršyklės leidžia ištrinti slapukus atskirai po vieną arba visus iš karto. Kaip tai padaryti, priklauso nuo jūsų naudojamos naršyklės.ACO privatumo politika