Browser not supported

You are using an old browser that we do not support anymore. Please consider using a modern web browser such as Microsoft Edge, Google Chrome or Firefox for the best website experience.

Kokybė nesibaigia ties gaminiu

Paslaugų grandinė
ACO yra pirmaujanti paviršinio vandens tvarkymo sprendimų ekspertė. Per edukaciją galime palengvinti jūsų ir jūsų kolegų kasdienį darbą bei užtikrinti ilgalaikę drenažo sistemų kokybę

Norint gauti tvarų sprendimą tiek techniniu, tiek aplinkosauginiu požiūriu, mes dalinamės savo žiniomis visose projekto stadijose. Į ACO paslaugų grandinę įeina mokymai, aptarnavimas ir priežiūra.

Informacija ir mokymai

ACO darbuotojai dalinasi pasauline ACO grupės patirtimi su kokybę vertinančiais platintojais, projektuotojais, architektais ir projektų vystytojais. Mes teikiame informaciją apie ACO naujienas ir teoriškai bei praktiškai apmokome taikyti mūsų gaminius ir sprendimus.

Projektavimas

Dažnai projektuose tenka rinktis tarp keleto skirtingų sprendimų, kaip surinkti ir tvarkyti paviršinį vandenį. Kuris sprendimas yra ekonomiškiausias ir techniškai saugiausias? Kreipkitės ir mes padėsime jums rasti atsakymą.

Konsultavimas

Siekiant išvengti neatitikimų tarp suprojektuoto ir sumontuoto drenažo sprendimo, teikiame montavimo ir eksploatavimo instrukcijas bei pagalbą eksploatuojant. Teisingas gaminio įrengimas, išbandymas ir eksploatavimas užtikrina žmonių, įrenginių bei statinių saugumą.

Priežiūra ir aptarnavimas

ACO produktai gaminami taip, kad jų tarnavimo laikas būtų ilgas. Konsultuodamiesi su ACO darbuotojais ir laikydamiesi rekomendacijų, užtikrinate, kad eksploatacijos laikas būtų optimizuotas.

Footer

Apie ACO

Domitės ACO gaminiais? Reikalingi vandens surinkimo sprendimai ne tik šios dienos, bet ir ateities iššūkiams? Norite bendradarbiauti? Susisiekite su mumis ir aptarkime jūsų poreikius bei galimus sprendimus.

Platintojai

ACO siūlo vandens surinkimo sprendimus daugeliui sričių. Mūsų gaminius galite įsigyti per ACO produkcijos platintojus.

Kontaktinė informacija

ACO Nordic, UAB
Lukiškių g. 5-302, 01108 Vilnius
Tel.: +370 521 24898
El. p.: info@aco.lt

TOP