Kokybė nesibaigia ties gaminiu

Paslaugų grandinė
ACO yra pirmaujanti paviršinio vandens tvarkymo sprendimų ekspertė. Per edukaciją galime palengvinti jūsų ir jūsų kolegų kasdienį darbą bei užtikrinti ilgalaikę drenažo sistemų kokybę

Norint gauti tvarų sprendimą tiek techniniu, tiek aplinkosauginiu požiūriu, mes dalinamės savo žiniomis visose projekto stadijose. Į ACO paslaugų grandinę įeina mokymai, aptarnavimas ir priežiūra.

Informacija ir mokymai

ACO darbuotojai dalinasi pasauline ACO grupės patirtimi su kokybę vertinančiais platintojais, projektuotojais, architektais ir projektų vystytojais. Mes teikiame informaciją apie ACO naujienas ir teoriškai bei praktiškai apmokome taikyti mūsų gaminius ir sprendimus.

Projektavimas

Dažnai projektuose tenka rinktis tarp keleto skirtingų sprendimų, kaip surinkti ir tvarkyti paviršinį vandenį. Kuris sprendimas yra ekonomiškiausias ir techniškai saugiausias? Kreipkitės ir mes padėsime jums rasti atsakymą.

Konsultavimas

Siekiant išvengti neatitikimų tarp suprojektuoto ir sumontuoto drenažo sprendimo, teikiame montavimo ir eksploatavimo instrukcijas bei pagalbą eksploatuojant. Teisingas gaminio įrengimas, išbandymas ir eksploatavimas užtikrina žmonių, įrenginių bei statinių saugumą.

Priežiūra ir aptarnavimas

ACO produktai gaminami taip, kad jų tarnavimo laikas būtų ilgas. Konsultuodamiesi su ACO darbuotojais ir laikydamiesi rekomendacijų, užtikrinate, kad eksploatacijos laikas būtų optimizuotas.

TOP