Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
Sprendimai

Viešbučiai

Išskirtinis dizainas, higiena ir didelis hidraulinis efektyvumas

Daugybė restoranų ir vonios kambarių, esančių po vienu stogu, šiuolaikinius viešbučius paverčia labiausiai drenavimo reikalaujančiais kompleksais.

Saugi ir higieniška darbo aplinka virtuvėje

Profesionalioje virtuvėje svarbu, kad dideli nuotekų vandens kiekiai būtų greitai ir saugiai pašalinti bei kad būtų laikomasi riebalų ir maisto liekanų atskyrimo taisyklių ir nurodymų. Kanalizacijos sistemų sprendimai turi būti pritaikyti grindims ir sukurti lengvą bei saugią darbo aplinką virtuvės darbuotojams.

ACO platūs nerūdijančiojo plieno latakai naudojami ten, kur reikia apdoroti didelius vandens kiekius, pvz., prie virtuvės įrangos. ACO pramoniniai trapai dažniausiai naudojami ten, kur išsilieja tik nedidelis švaraus vandens kiekis.

Nuotekų vandens apdorojimas

Siekiant apdoroti nuotekų vandenį taip, kad kanalizacijos sistema neužsikimštų, prie kanalizacinės angos prijungiamas riebalų atskirtuvas. Šiuos atskirtuvus galima montuoti tiek viduje, tiek grunte.

Išskirtinis dizainas ir svečių komfortas

Dizainą ir komfortą aukštos klasės viešbučiuose lemia vonios kambarių, baseinų ir SPA įrangos parinkimas. Visa tai suteikia, tarp kitų dalykų, svečiams jaukumo ir padeda atsipalaiduoti. 

ACO ShowerDrain - tai platus latakų ir grotelių iš nerūdijančiojo plieno asortimentas, skirtas betarpiškam vandens surinkimui. Tai funkcionalumo ir išskirtinio dizaino derinys. Dušo latakai pasižymi gražiomis linijomis ir aukšta medžiagų kokybe.

Aukščiausios klasės lauko durų sprendimai

Dideli stikliniai fasadai ir didelės lauko durys dažnai naudojami viešbučiuose. Lietingo klimato nulemtas nuotėkis nuo fasadų didina poreikį greitai surinkti lietaus vandenį, siekiant išvengti vandens telkinių po lauko durimis.

ACO Multiline - tai platus linijinio drenažo sprendimų asortimentas, pasižymintis aukštu hidrauliniu efektyvumu, elegantišku dizainu ir individualių grotelių formų bei šviesos efektų įvairove.