Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
Sprendimai

Greitkeliai

Didelis greitis

Daugybė skirtingų transporto priemonių rūšių, pradedant asmeniniais automobiliais ir baigiant sunkvežimiais, kasdien juda greitkeliais dideliu greičiu, dažnai stabdo ir daro posūkius. Tai lemia dideles apkrovas ir sudėtingas sąlygas kelyje. 

Tik išbandyta ir patikima produkcija gali būti naudojama tokiomis sąlygomis. Vandens surinkimo sistema turi būti gerai suprojektuota ir efektyviai veikti tam, kad užtikrintų greitą paviršinio vandens surinkimą ir kad dėl slidžios kelio dangos ar akvaplaningo būtų išvengta nelaimingų atsitikimų.

Vandens surinkimas nuo kelių

ACO CityTop yra gatvėms skirti ketaus liukai. Dėl savo inovatyvios varžtų ir užraktų sistemos jie yra maksimaliai saugūs.

Sprendimą papildo ACO linijinio drenažo sistema, efektyviai surenkanti paviršinius vandenis nuo kelių.

Naftos produktų atskyrimas

Iš gatvių ir kelių surinktame vandenyje paprastai būna kietųjų medžiagų: lapų, smėlio ir t. t. Priklausomai nuo eismo intensyvumo į nuotekų vandenį gali patekti benzino, cinko iš padangų arba vario iš stabdžių trinkelių. Jų neatskyrus nuo notekų, šie elementai patenka į požeminius vandenis.

ACO siūlo plačią naftos atskirtuvų bei smėliagaudžių gaminių seriją, skirtą valyti ir laikyti vandeniui, prieš jį nuvedant į požeminius vandenis.