Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
Sprendimai

Automobilių aikštelės

Dideli paviršiai. Intensyvus eismas. Naftos produktai lietaus vandenyje

Automobilių aikštelėse prie prekybos centrų, oro uostų, sporto bei pramogų parkų susidaro intensyvus įvairaus svorio transporto priemonių srautas.

Dėl tokių sąlygų keliami dideli reikalavimai vandens surinkimo ir nuvedimo sistemoms. Montavimo darbai turi būti vykdomi tinkamai, pasirinktos kokybiškos medžiagos ir gaminiai, daugybę metų atlaikysiantys dideles apkrovas.

ACO siūlo drenavimo ir valymo sprendimus automobilių aikštelėms.

Didelių teritorijų nusausinimas

ACO Powerdrain polimerbetoninė linijinio drenažo sistema. Dėl unikalios gaminio sudėties ir ypatingo V formos skerspjūvio sistema yra stabili ir patvari - šios savybės būtinos tokio pobūdžio įrenginiams.

Lanksti užraktų sistema Powerlock su integruotu garso slopintuvu sudaro apsaugą nuo transporto priemonių sukeliamo triukšmo bei sumažina grotelių ir kitų įrenginio dalių dėvėjimąsi. 

Nuotekų vandens valymas

Pagal EN 858 standartą vandens perteklius prieš patekdamas iš automobilių aikštelių į gruntinius vandenis turi būti valomas nuo tokių kenksmingų medžiagų, kaip naftos produktai.

ACO siūlo plačią naftos atskirtuvų gaminių seriją, pritaikytą vandens pertekliui ir atitinkančią aukštus valymo reikalavimus.

ACO Oleopator/Oleopass naftos atskirtuvai yra suderinti su linijinio drenažo ir valymo įrenginių sistemomis.

Lietaus vandens sulaikymas ir infiltracija

Drenuojant didesnio ploto asfaltuotus paviršius, rekomenduojama įrengti ACO StormBrixx sistemą, greitai ir veiksmingai apdorojančią vandens perteklių ir mažinančią kanalizacijos sistemos perkrovimo riziką.

ACO StormBrixx - užtikrina kontroliuojamą vandens surinkimą, laikymą bei sėkmingą infiltravimą į gruntą.