Tvarūs sprendimai didelių laivų uostams

Stockholm Norvik uostas su logistikos centru. Vienas didžiausių "ACO Nordic" projektų.

Kiekvienas sistemos grandinėje esantis ACO produktas kontroliuoja vandenį ir užtikrina higienišką, ekologišką ir ekonomiškai tvarų jo apdorojimą.

„ACO LipuSmart“ - tai riebalų atskirtuvas, mėginių ėmimo įrenginys, siurblinė ir integruota sistemos kontrolė viename įrenginyje. Naudodamiesi šiuo išmaniuoju atskirtuvu, jūs gaunate keturias funkcijas viename gaminyje.

Norime formuoti vandens nuvedimo technologijų ateitį. Taip pat siekiame būti inovacijų lyderiu ir bendradarbiauti su visais, dirbančiais kuriant rytojaus pasaulį.

Išmanieji vandens apdorojimo sprendimai

„ACO Nordic“ Lietuvoje veikia nuo 1996 m, ir šiandien yra atstovaujama visoje šalyje. Mes specializuojamės visapusiškuose sisteminiuose sprendimuose, konsultuojame įrengimo ir priežiūros klausimais paviršinio vandens surinkimo srityje.

Norime sukurti sprendimus rytojaus aplinkos sąlygoms. Dėl globalių klimato pokyčių vis dažniau pasitaiko ekstremalių gamtos reiškinių: sausrų ir smarkių liūčių. Mes kuriame novatoriškas sistemas jiems atlaikyti ir nustatėme tris svarbius veiksnius, turinčius įtakos sprendžiant paviršinio vandens tvarkymo uždavinius: urbanizacija, klimato kaita ir esama požeminė infrastruktūra.

Mūsų gaminius galite rasiti industrinėse virtuvėse, restoranuose, prekybos centruose, viešbučiuose, individualiuose namuose ir butuose, keliuose, automobilių aikštelėse, viadukuose, terminaluose, jūrų ir oro uostuose ir kitur. Savo produkcija prekiaujame per platintojų tinklą.

Susisiekite su mumis


ACO Multiline Seal in - naujas sandarumo standartas
Lietaus vandenyje, tekančiame gatvėmis, yra kurkas daugiau teršalų nei mes manome. Lietaus metu teršalai nuplaunami nuo pastatų ir kelių, ir neišvengiamai patenka į požeminius vandenis, kur gali padaryti daug žalos aplinkai. Siekiant apsaugoti aplinką nuo taršos, ACO ekspertai pasiūlė inovaryvų sprendimą - polimerbetoninį lataką su integruota EPDM tarpine.

Plačiau apie sistemą

Įgykite žinių ir kompetencijų
Dėl nuolat besikeičiančių sąlygų statybos projektuose svarbu nuolat atnaujinti savo žinias. Mes galime suteikti jums informacijos, pakonsultuoti ar patarti dėl projektinių sprendimų, padėti parinkti produktus ir pateikti technines specifikacijas, brėžinius bei montavimo instrukcijas.

Kreipkitės į ACO darbuotojus ir sužinokite daugiau

ACO Showerdrain C juodos spalvos
Vonios kambario interjere populiarėjant juodos spalvos akcentams, ACO siūlo derantį Showerdrain C juodos spalvos dušo lataką. Latakas gaminamas iš nerūdijančiojo EN 1.4301 (AISI 304) markės plieno ir dengiamas juoda spalva (9004 pagal RAL). Dėl nedidelio aukščio latakas tinka tiek naujos statybos, tiek ir rekonstruojamoms patalpoms.

Plačiau apie gaminį

Modulinė sistema paviršiniam vandeniui
ACO Stormbixx yra modulinė sistema iš polipropileno, skirta lietaus vandeniui akumuliuoti ir/arba infiltruoti į žemę.

Plačiau apie ACO Stormbrixx
TOP