Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
Paslaugos

PRODUKTŲ KŪRIMAS

Pasinaudokite mūsų patirtimi ir žiniomis!

Jeigu Jūsų projektui reikia ypatingų sprendimų arba inovatyvių idėjų, susisiekite su mūsų techniniais konsultantais ir gaukite patarimų bei informacijos, apie ACO produktus ir jų teikiamas galimybes.

ACO turi 30 gamyklų ir daugybę tyrimų, tobulinimo bei bandymų centrų visame pasaulyje, kur patyrę ekspertai kasdien tiria, tobulina senus ir kuria modernius bei novatoriškus produktus, kurie atitiktų kintančias aplinkos sąlygas ir statybos pramonės poreikius.

Mūsų techniniai konsultantai gali aptarti, aprašyti, suprojektuoti ir ištobulinti produkciją ir sprendimus, atitinkančius Jūsų individualius norus ir poreikius.

ACO kuria linijinio drenažo, vonios kambario bei naftos ir riebalų atskirtuvų sprendinius pagal individualius užsakymus.

linedrain2.jpgbathdrain.jpg1ser

ACO Grupė - pasaulyje pirmaujanti paviršinio vandens drenavimo sistemų, skirtų pastatų vidui ir lauko infrastruktūrai, gamintoja. ACO pavadinimas reiškia kokybę, patirtį ir novatoriškumą.

ACO turi sukaupę didesnę nei 65 metų patirtį tokiose srityse, kaip profesionalus drenažas, efektyvus vandens valymas, apdorojimas ir pakartotinis naudojimas.