Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
KONSULTACIJOS

Drenavimo technologija

Kainos ir kokybės santykis yra svarbus veiksnys rangovų, inžinierių ir architektų darbe, tačiau šiais laikais dėmesys kreipiamas ir į kitus aspektus.

Tobulėjant technologijoms, išsiplėtė galimybės projektuoti estetiškai atrodančias žemės paviršiaus drenavimo sistemas. Žemės paviršių sausinimas tapo architektūros ir dizaino dalimi.

Dėl klimato kaitos padidėjo kritulių kiekis, todėl architektai, inžinieriai bei statybos medžiagų kūrėjai turi rasti tokius sprendimus, kurie geriau, greičiau ir saugiau šalintų lietaus vandenį tiek iš viešų, tiek iš privačių teritorijų.

 billede1.jpg

Linijinis drenažas su tinkamu atstumu išdėstytais nuotekų šuliniais užtikrina didelį hidraulinį pajėgumą ir mažina tikimybę susidaryti vandens telkiniams. Šiai sistemai reikia minimalaus požeminių vamzdžių kiekio.

ACO tiki, kad protingiausia yra derinti tradicines taškines drenažo sistemas su linijiniu drenažu. Taip įprastas nuotekų vanduo atskiriamas nuo lietaus vandens ir tausojama infrastruktūra, pastatai bei gamta.

billede2.jpg

Paprastas sprendimas - nesudėtingas įrengimas

Linijinis drenažas veikia naudodamas gravitacijos jėgą - nereikalingi dideli nuolydžiai, latakas yra paviršiaus dalimi. Tai leidžia pritaikyti sistemą pėsčiųjų gatvėms ir išplečia dizaino galimybes.

Sistemas paprasta montuoti, reikia atlikti mažai kasimo darbų. Minimalus reikalingų priedų skaičius.

Paprasta priežiūra

Purvas ir šiukšlės dažnai atsiduria kanalizacinėje sistemoje. Valyti giliai po žeme esančius vamzdžius yra sudėtinga ir brangu, tačiau valyti linijinio drenažo sistemas yra paprasta - tai galima daryti tiesiog gatvėje.

Norite sužinoti daugiau apie linijinį drenažą? Susisiekite su mūsų konsultantais.

ACO yra pasaulyje lyderiaujanti paviršiaus drenavimo sistemų įmonė, siūlanti latakus ir groteles, pasižyminčius estetine išvaizda, hidrauliniu pajėgumu bei montavimo ir priežiūros paprastumu.