Contact
  • Krepšelis tuščias
Atsisiųsti Dokumentacija
KONSULTACIJOS

ATEITIES DRENAŽAS

VIDEO X

Sprendimai ateities aplinkos sąlygoms

Ledynai tirpsta, jūrų lygis kyla, o mūsų ekosistemai tenka sunkūs išbandymai.

Kasdien susiduriame su faktais, liudijančiais apie tai, kaip pasaulinė CO2 emisija veikia mūsų aplinką. Pasaulis jau pripažino klimato kaitą esant svarbia problema. Reikalingi žmonės, gebantys priimti socialiai atsakingus sprendimus.

Nepakanka vien mažinti sunaudojamos energijos kiekį. Svarbu rasti sprendimus, kurie čia ir dabar padėtų įveiktų klimato kaitos keliamus iššūkius. 

Siekiant apsaugoti žmones nuo vandens, o vandenį - nuo žmonių, būtina sukurti kompleksines ir modernias drenavimo sistemas, galinčias apdoroti didėjantį kritulių kiekį bei intensyvumą.

Tvarios vandentvarkos sistemos

Siekdama padėti architektams, projektuotojams, rangovams ir investuotojams ACO sukūrė ACO sistemos grandinę (angl. ACO system chain), kuri tarsi sujungia visus ACO gaminamus produktus į vieną sistemą ir tuo pačiu juos suskirsto į atskiras grupes.

ACO sistemos grandinę sudaro keturi pagrindiniai procesai - surinkimas, valymas, sulaikymas, išleidimas. Šie procesai būtini efektyviam ir ilgalaikiam vandens apdorojimui bei atitinka besikeičiančias aplinkos sąlygas.